
Світлодіодний прожектор вуличний LED 100W S5-SMD-100-Slim 6200K 220В IP65 (Біом)
932 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00014580
Новий прожектор від BIOM серії S5 – це наступне покоління серії S4, яка відмінно себе зарекомендувала. У ньому втілені висока якість світла, надійність збірки, зручність кріплення, приємний дизайн та невисока ціна у порівнянні з аналогами.
Роботу виробу забезпечують високоякісні SMD-світлодіоди, вироблені всесвітньо відомою компанією SANAN. Світловіддача прожектора з діодами SMD 2835 становить 90 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. При цьому колірна температура світіння дорівнює 6200 К, що дозволяє візуально посилити ефективну освітленість простору. Пристрої оснащені лінійним драйвером останнього покоління, виготовленим за DOB-технологією. За таких умов прожектор може працювати у діапазоні напруг 175-265 В, а його світловий потік буде плавно змінюватися при перепадах вольтажа.
Візуальне виконання пристроїв стало більш сучасним, але зі збереженням колишніх відмінних рис бренду. Виробник зберіг фірмовий графітовий колір корпусу з блискітками та сіре скло, доповнивши їх естетичним виступом знизу, який легко допоможе відрізнити продукцію BIOM від будь-якої іншої. За рахунок використання прогресивних технологій прожектори цього покоління демонструють одночасне здешевлення світлодіодних виробів та помітне зростання їхніх експлуатаційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014580 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 100 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 100 W S5-SMD-100-Slim 6200 К 220В IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 9000 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 21.28 |
- Ціна: 932 ₴



