
Блок живлення світлодіодний LED OEM DC12 24W 2А LTR-24 stick (Біом)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00011677
Блок живлення OEM LTR-24 належить до колекції БЖ форм-фактора «стік», тобто має невеликі габарити: 17х18 мм при довжині 195 мм. Подібні блоки живлення ефективно використовуються для декоративного підсвічування дзеркал, стель та сходів. Паспортна потужність виробу становить 24 Вт, сила струму на виході – 2 А. Прилад стійкий до перепадів напруги в діапазоні від 176 до 265 В, стабільно видаючи 12 В постійного струму на виході. БЖ відповідає стандартному класу якості та рівню захисту IP20. За типом охолодження даний блок живлення відноситься до пасивних моделям: достатнє відведення тепла від працюючого апарату забезпечується завдяки алюмінієвому корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011677 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 24 W |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 24 W 2 А LTR-24 stick |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 195x17x18 |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 2.80 |
- Ціна: 107 ₴



