
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC12 300W BPU-301 25А slim (Біом)
808 ₴
783,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00014623
Цей професійний блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 300 Вт, сила струму на виході – 25 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20. Модель розрахована на пасивне охолодження і виконана у вигляді вузького блоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014623 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 300 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 300 W BPU-301 25 А slim |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 25 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 19.60 |
- Ціна: 783,76 ₴

