
Блок живлення світлодіодний LED OEM DC12 100W 8.5А TR-100 (Біом)
322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00001280
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 100 Вт, сила струму на виході – 8,5 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001280 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 100 W |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 100 W 8.5 А TR-100 |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 109×78×36 |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8.3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴



