
Світлодіодна лампа BT-561 MR16 7W GU5.3 3000K матова (Біом)
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00005425
Ця світлодіодна лампа має контактний цоколь типу GU5.3. Форма колби виробу – рефлектор з плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність даної моделі складає 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 3000 К, тобто, належить до теплої частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установкидо вбудовуваних стельових світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00005425 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000 К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Ціна | 0.95 |
- Ціна: 33 ₴



