
Світлодіодна лампа T8-GL-1200-18W CW 6200K G13 скло матове (Біом)
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00001308
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу G13 і трубчасту форму колби, що відповідає стандарту Т8. Потужність цієї моделі складає 9 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 6200 К, тобто, належить до холодної, навіть трохи синюватою частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального скла з матовим покриттям. Модель підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісних приміщеннях і у сфері торгівлі. Лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001308 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 152 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200 K G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1620 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 2.45 |
- Ціна: 86 ₴



