Ця світлодіодна лампа має цоколь типу Е27. Форма колби виробу – свічка, форм-фактор С37. Потужність даної моделі складає 9 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012230 |
| Бренд | BIOM |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-588 C37 9 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 1.08 |
- Ціна: 36 ₴


