
Світлодіодна лампа BT-554 R50 7W E14 4500K матова (Біом)
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00012233
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу Е14 («міньйон») і форму колби у вигляді великого гриба, що відповідає стандарту R50. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра, може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012233 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-554 R50 7W E14 4500 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | R50 |
| Ціна | 1.36 |
- Ціна: 52 ₴

