Дана світлодіодна лампа має цоколь типу Е27 і куполоподібну форму колби, що відповідає стандарту Т100. Потужність цієї моделі становить 30 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 6500 К, тобто, належить до холодної, навіть блакитної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності. Модель підійде для установки у великі люстри і світильники, у тому числі, комерційного призначення. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | E27 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Потужність | 30 W |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Бренд | BIOM |
| Артикул | 00-00015453 |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom HP-30-6 T100 30 W E27 6500 К |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Ціна | 4.20 |
| Форм-фактор | T100 |
| Еквівалентна потужність | 275 W |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Температура світла | 6500 K |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Наявність | В наявності |
| Валюта | USD |
| Стан товару | Новий |
| Світлова видатність | 105 Lm/W |
- Ціна: 135 ₴


