
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC12 24W BPFS-24-12 2А stick герметичний (Біом)
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019655
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Клас захисту | IP67 |
| Струм на виході | 2 A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019655 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 24 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 24 W BPFS-24-12 2 А stick герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 5.46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴



