
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC12 60W BPFS-12 5А stick герметичний (Біом)
460 ₴
446,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019658
Блок живлення BIOM Professional DC12 60W BPFS-12 5А stick герметичний належить до лінійки компактних професійних перетворювачів напруженості, які використовуються для забезпечення роботи світлодіодні стрічки. Він розрахований на максимальну потужність розміром 60 Вт і може працювати в діапазоні, що живлять напруженість від 180 до 240 В. Сила струму на виході дорівнює 5А, а вихідна напруга складає 12 У постійному струмі.
Ця модель передбачає пасивний спосіб охолодження. Вона зроблена в металевому корпусі, який відмінно відводить надлишкове тепло в процесі експлуатації. Блок живлення виготовляються чужою компанією і мають надзвичайну якість виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019658 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 60 W BPFS-60-12 5 А stick герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 311×15×18 мм |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 10.50 |
- Ціна: 446,20 ₴



