
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC12 48W BPLS-48-12 4А stick (Біом)
307 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00019661
Блок живлення BIOM Professional DC12 48W BPLS-48-12 4А належить до лінійки компактних професійних перетворювачів напруження, які використовуються для забезпечення роботи світлодіодиних стрічок. Він розрахований на максимальну потужність розміром 48В і може працювати в діапазоні, що живить напруженість від 170 до 240 В. Сила струму на виході дорівнює 4А, а вихідна напруга складає 12 У постійному струмі.
Ця модель передбачає пасивний спосіб охолодженняВона зроблена в металевому корпусі, який відмінно відводить надлишкове тепло в процесі експлуатації. Блок живлення виготовляються чужою компанією і мають надзвичайну якість виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019661 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 48 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 48 W BPLS-48-12 4 А stick |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 283×15×18 мм |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7 |
- Ціна: 307 ₴



