
Сенсорний димер для профілю (LED) DP-01-D-10A 10А DC12V (Біом)
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020330
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний диммер DP-01-D-10A для профілю 10А DC12V
Розмір плати: 50x10 мм Макс. сила струму: 10 а Напруження: DC 12 - 24 В Індикатор: Білий Димування: 4 рівня Прумова: 10 мм Монтаж: двобічний скотч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020330 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Потужність | 120 W |
| Назва | Сенсорний диммер DP-01-D-10A для профілю 10 А DC12V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴





