
Сенсорний димер для профілю (LED) DP-02-D-5A 5a DC12V (Біом)
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00020331
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сенсорний диммер DP-02-D-5A для профілю 5a DC12V
Сенсорний диммер Biom DP-02-D-5A для профілю 5A DC12V 20331 Сенсорний вимикач з диммером (ON-OFFF, 4 р. Яркості), Індикатор білий розмір 50х10м Макс. сила струму: 5A напруга DC12V Димування 4 рівня Пружина 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020331 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Сенсорний диммер DP-02-D-5A для профілю 5 А DC12V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴





