
Світильник накладний світлодіодний DL-R401-10-6 6200K 10W без д/у настінно-стельовий (Біом)
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022082
Світильник накладний світлодіодний Biom DL-R401-10-6 6200K 10Вт без д/у
Цей світлодіодний світильник є добрим і економним рішенням для інтер'єрів побутових та громадських приміщень. Виготовлений з легких матеріалів, простий у монтажу, економний і довговічний. Завдяки світлодіодній технології ви економите 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання і 85% порівняно з галоговими лампами. Існує великий ресурс роботи в 30 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва і сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник, в якому немає інфрачервоних променів на УФ - УФ. Світильник миттєво вмикається і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світло без освітлювання.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 260х60 |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 10 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
- Ціна: 148 ₴






