
Світильник накладний світлодіодний DL-R201-24-6 6200K 24W без д/у настінно-стельовий (Біом)
355 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022088
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Назва | Світильник накладний світлодіодний Biom DL-R201-24-6 6200K 24Вт без д/у |
|---|---|
| Потужність | 24 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 6200 K |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світловий потік | 1920 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 330x90 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Форма плафона | Коло |
| Тип світлодіодів | SMD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 330x90 |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 24 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 1920 Lm |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴






