
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC12 20W WBP-20-12 1,7А герметичний (Біом)
227 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00021213
Блок живлення BIOM Professional DC12 20W WBP-20-12 1,7А герметичний
Тип охолодження - пасивний. Матеріал корпусу- метал
Герметичний блок живлення Biom на 20Вт
Герметичний блок живлення BIOM Professional DC12 20W WBP 1.66А – пристрій харчування, яке Перетворює початковий змінний тиск 220 Вольт у 12V з максимальним навантаженням 1.66 ампера. У професійній серії "Biom Professional" використовують високоякісні комплектуючі, завдяки чому значно Збільшує тривалість використання, ніж у блоків живлення "Стандарт якості". Основні переваги серії: гарантійний період 24 місяці, Дуже великий рівень захисту IP67, а також захист від перегріву і короткого замикання, безладна робота протягом тривалого часу. Сфера застосування: світлодіодні стрічки та лінійки, крига додатків та інші. Блок живлення має герметичний металевий корпус, який надійно захищений від пилу та вологи. Це джерело харчування можна використовувати у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Компактні габаритні розміри дозволяють вам встановити в місцях з мінімальними розмірами для монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021213 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 20 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 20 W WBP-20-12 1,7 А герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 97х30х20 мм |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1.67 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 5.18 |
- Ціна: 227 ₴






