
Світильник накладний світлодіодний BYR-01-24-5 24W круглий 5000K настінно-стельовий (Біом)
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022143
Світильник накладний світлодіодний Biom BYR-01-24-5 24w круглий 5000K
Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, порівняно зі світильниками, в яких використовуються лампи розжарювання і понад 50%, в порівнянні з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи. Існує великий ресурс роботи завдяки використанню передових технологій виробництва і сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник, в якому немає інфрачервоних променів на УФ - УФ. Світильник вмикається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і блисків. Це створює комфорт як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні і монтажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 180х35 |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Клас захисту | IP33 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 24 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 2160 Lm |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
- Ціна: 239 ₴








