
Блок живлення світлодіодний LED на DIN-рейку TH35/ЕС35 60W 5A 12V IP20 BPD-60-12 (Біом)
521 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00021768
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення Biom на DIN-рейку TH35/ЕС35 60W 5A 12V IP20 BPD-60-12.
Легко монтується на DIN-рейку типу TH35/ЕС35.
Алюмінієвий корпус ефективно розсіює тепло.
EMC-фільтр зменшує електромагнітні перешкоди.
Коректор вихідної напруги 0-12V.
Захист від перевантажень.
Захист від перегріву.
Захист від перенапруги.
Захист від короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴






