
Світильник підвісний люстра "RADIAN" 3D-ефект круглий під лампу E27 (Horoz Electric)
1 987 ₴
- Немає в наявності
- Код: 021-007-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний "RADIAN" Е27 3D-ефект (круглий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | 3D-ефект; висота регулюється; |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність | max. 40 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм* 250 мм* 1000 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987 ₴

