
Світильник врізний "MONICA" 1W 4200К хром світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-003-0001-050
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник "MONICA" 1W 4200К хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 8 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 20 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 33 мм * 20 мм |
| Світловий потік | 80 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴

