-2%

Світильник фасадний вуличний "PALMIYE-2" IP44 під лампу Е27 настінний (Horoz Electric)
1 322 ₴
1 295,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-001-0002-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "PALMIYE-2" Е27 настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | неірж. сталь |
| Потужність | max.100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм* 320 мм * 230 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295,56 ₴

