
Світильник ґрунтовий вуличний "HALLEY" 6400K IP44 на сонячній батареї (Horoz Electric)
305 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 078-006-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник грунтовий "HALLEY" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 1,2 W |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм*383мм |
| Світловий потік | 1.5Lm |
| Термін експлуатації | 100.000ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴

