
Світильник фасадний вуличний "MESE" 5,5W 4100K IP44 світлодіодний настінний (Horoz Electric)
1 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-004-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник фасадний "MESE" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 5.5 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 65 мм * 90 мм |
| Світловий потік | 420 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4100 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262 ₴

