
Лампа Світлодіодна "LED TUBE - 120" 18W 120 см T8 6400К (Horoz Electric)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002-001-0018-021
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "LED TUBE - 120" 18W 120 см T8 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 26 мм |
| Світловий потік | 1300 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 195° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Стекло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

