-4%

Світильник врізний "SLIM-24" 24W 6400K світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
401 ₴
384,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-003-0024-040
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "SLIM-24" 24W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 24 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Світловий потік | 1632 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 25 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Врізний отвір | 285 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Основні | |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,96 ₴

