
Світильник врізний "SLIM/Sq-6" 6W 6400K світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056-005-0006-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "SLIM/Sq-6" 6W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 105 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 120 мм * 25 мм |
| Світловий потік | 270 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴

