
Світильник врізний "JESSICA" 6W 4200K вологозахищений світлодіодний стінно-стельовий (Horoz Electric)
451 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-030-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник "JESSICA" 6W 4200К (вологозахищений)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 6 W |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 21° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 410 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 61 мм |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴

