-2%

Лампа Світлодіодна "TORCH-50" 50W 6400K E27 (Horoz Electric)
482 ₴
472,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-0050-013
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "TORCH-50" 50W 6400K E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 254 мм * 140 мм |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 205° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,36 ₴

