
Лампа світлодіодна "GIGA-4" 4W 6400К, E14 (Horoz Electric)
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-046-0004-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа діодна "GIGA - 4" 4W 6400К , E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 60 мм*22мм |
| Термін експлуатації | 25 000 час. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

