
Світильник трековий світлодіодний "MONACO-15" 15W 4200K з фокусуванням чорний (Horoz Electric)
1 002 ₴
- Немає в наявності
- Код: 018-019-0015-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник трековий "MONACO-15" 15W 4200K (з фокусуванням) чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з регулюванням кута розсіювання |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 130 мм, Ø 59 мм |
| Світловий потік | 1125 lm |
| Термін експлуатації | 40 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 15° - 60° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴



