-2%

Світильник трековий світлодіодний "LYON-10" 10W 4200K білий (Horoz Electric)
495 ₴
485,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-020-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник трековый "LYON-10" 10W 4200 белый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм* 81 мм, Ø 68 мм |
| Світловий потік | 650 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,10 ₴



