
Світильник фасадний вуличний на сонячній батареї "SIRIUS-1" 1W 4000K IP44 настінний (Horoz Electric)
645 ₴
- Немає в наявності
- Код: 078-012-0001-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник фасадний на сонячній батареї "SIRIUS-1" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 8 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Потужність | 1Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 103 мм*138мм |
| Світловий потік | 140Lm/8Lm — синя підсвітка |
| Термін експлуатації | 50.000 годин |
| Ступінь захисту, IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴

