
Світильник врізний "VANESSA-10" 10W 6400K білий світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-044-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "VANESSA-10" 10W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 95 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 43 мм |
| Світловий потік | 824 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 62,4° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

