
Прожектор світлодіодний "LION-50" 50W 6400K IP65 чорний вуличний (Horoz Electric)
794 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-013-0050-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "LION-50" 50W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 201 мм * 240 мм * 70 мм |
| Світловий потік | 4250 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴

