
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-25" 25W 6400K IP65 чорний вуличний (Horoz Electric)
1 023 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-012-0025-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-25" NEW 25W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї — 175 мм*340 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 25 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм * 205 мм * 55 мм |
| Світловий потік | 465 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴



