-2%

Світильник фасадний вуличний на сонячній батареї-покажчик номера будинку "OMNIA" настінний (Horoz Electric)
1 526 ₴
1 495,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 078-013-0003-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний на сонячній батареї - вказівник номера будинку "OMNIA" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0,8 Вт |
| Час заряджання | 4-6 ч. |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин |
| Додатково | Вбудований датчик світла |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Потужність | 0,1 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм*240 мм |
| Світловий потік | 4Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 годин |
| Ступінь захисту, IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495,48 ₴

