
Світильник вуличний консольний LED "ORLANDO-150" 150W 4200K IP65 на стовп (Horoz Electric)
5 003 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-005-0150-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний LED "ORLANDO-150" 150 W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1200 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 690 мм * 250 мм * 75 мм, ø 60 mm (труба) |
| Світловий потік | 15061 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 003 ₴

