
Лампа "FONIX-6" 6W 3000К GU5.3 (Horoz Electric)
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-001-0006-021
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "FONIX-6" 6W 3000К GU5.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 55 мм * 50 мм |
| Світловий потік | 390 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 3000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴

