
Світильник трековий LED "ARIZONA-5" 5W 4200K чорний (Horoz Electric)
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 018-027-0005-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник трековий LED "ARIZONA-5" 5W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 114 мм * 94 мм, Ø 59 мм |
| Світловий потік | 380Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


