
Світильник трековий світлодіодний "ATLANTA-30" 30W 4200K чорний (Horoz Electric)
820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 018-025-0030-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник трековий "ATLANTA-30" 30W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 80 мм * 175 мм |
| Світловий потік | 2400Lm |
| Термін експлуатації | 15 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

