-4%

Офісний підвісний лінійний світильник "INNOVА5-40" 40W 4000K білий (Horoz Electric)
2 055 ₴
1 972,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-034-0040-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний лінійний світильник "INNOVА5-40" 40W 4000K (біла)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 1185 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Термін експлуатації | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 972,80 ₴




