-2%

Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-150" 150W 6400К чорний (Horoz Electric)
3 265 ₴
3 199,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-005-0150-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-150" 150 W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 758 мм |
| Світловий потік | 13950 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199,70 ₴





