-4%

Світильник накладний світлодіодний "CAROLINE-28" 28W 4200K настінно-стельовий (Horoz Electric)
474 ₴
455,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-025-0028-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CAROLINE-28" 28W 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 224 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 28 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 287мм х 28мм |
| Світловий потік | 1960 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,04 ₴

