-2%

Світильник накладний тубус квадрат. "SANDRA-SQ10/XL" 10W 4200K білий стельовий (Horoz Electric)
440 ₴
431,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-045-1010-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадрат. "SANDRA-SQ10/XL" 10W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 185 - 264 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 136 мм |
| Світловий потік | 700 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431,20 ₴

