
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 4200К (Horoz Electric)
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 052-005-0060-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 216 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 27 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴

