
Світильник підвісний люстра "TESLA" чорний під лампу E27 (Horoz Electric)
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 021-003-0001-050
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний "TESLA" Е27 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм* 1000 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

