
Світильник вбудований ALEXA-20 20W 4200K білий світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
265 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-048-0020-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "ALEXA-20" 20W 4200K (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 1500 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм * 32 мм |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Врізний отвір | 115 мм |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

