-2%

Світильник світлодіодний фасадний вуличний SMD LED "PROTON-4" 4W настінний (Horoz Electric)
580 ₴
568,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-039-0004-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON-4" 4W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 Вт |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 92 мм * 38 мм |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,40 ₴


