-4%

Світильник лінійний LED 60W "GAMA-60" 6400К (Horoz Electric)
305 ₴
292,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-006-0120-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 60W "GAMA-60" 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Потужність | 60 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 480 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292,80 ₴

